Haber

Kılıçdaroğlu: Selçuk Bayraktar’la İkitelli’deki ofisinde görüştüm

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın damadı ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ile yıllar önce yaptığı bir görüşmeyi anlattı.

Kılıçdaroğlu, partisinin Bursa İl Başkanlığı’nca düzenlenen İş İnsanlarıyla Buluşma Toplantısı’na katıldı. Toplantıda konuşan Kılıçdaroğlu, partisinin ekonomi politikalarını ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ile yıllar önce yaptığı görüşmeyi anlattı.

Kılıçdaroğlu, “Ben SİHA’ları yapan, artık Sayın Erdoğan’ın damadı olan iş insanıyla da görüştüm. Ama daha evlenmeden önce görüştüm. İkitelli’deki ofisinde görüştüm. Yaptığı başarılı çalışmaları orada gördüm. O vakit babası da hayattaydı. Pürüzler vardı, mahzurların kaldırılması için elimizden gelen her türlü çabayı gösteririz dedim. Zira bilim ve bilime kıymet verip bilimden yola çıkarak üretim, üretmeye bir şeyler yapmak dünyayı değiştirmek demektir. İnsanoğlu tekerleği bir milyon yılda buluyor. Bir milyon yılda tekerleği keşfediyor. Artık her saniyede birden fazla buluş var ve Türkiye bunun neresinde” sözlerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu