Yaşam

Masterchef Türkiye All Star’da eleme gecesi

Masterchef Türkiye All Star’da mavi-kırmızılı takım hafta boyunca kıyasıya mücadele etti. Mavi takımın 2-1 kazandığı yarışta eleme adayları da mutlaka vardı.

Haftanın eleme adayları Ayaz, Dilara, Tahsin, Cemre, Batuhan, Alican oldu. Dün yayınlanan bölümde son eleme adayı Tanya oldu.

2 ÇALIŞMADAN YARATICI TABAKLAR

Eleme gecesinde 7 yarışmacı birinci gelerek cunda kalamar ve rezene ile yaratıcı tabaklar hazırladı. Mehmet Şef, açıklamasında şunları söyledi: “Sıradan bir ürün değil, böyle bir kalamarla harika ürünler yapılabilir.

“Görsel olarak pek çok şey yapabileceğiniz bir ürün” dedi. Yarışmacılara bu iki eser için 45 dakika süre verildi.

Gecenin en güzel tabağını Tahsin yaptı. Tahsin’den sonra en başarılı tabağı yapan ve Masterchef All Star’a devam eden yarışmacı Ayaz oldu. İlk ilacın en iyi tabağını yapan son yarışmacının Batuhan olduğu açıklandı.

İKİNCİ ÇEŞİTE TAŞINDI

Cemre, Dilara, Alican ve Tanya ikinci tipe geçti. İkinci kategoride ise yarışmacılar Şef Somer’in Shodai Patates Köpüğü Udon Noodle isimli tabağını hazırladı.

En güzel ikinci ilaç tabağını yapan kişi ise Cemre’dir. Gecenin ikincisi ise Alican oldu.

VEDA ADI AÇIKLANDI

Tanya ve Dilara son ikiye kaldı. Masterchef All Star’a veda eden yarışmacı Tanya oldu. “Tanya ile burada tanıştım ve çok üzgünüm.

Dilara gözyaşlarını tutamayarak, “Bu yarışa başladığımdan beri bana çok yakın olduğunu düşündüğüm arkadaşlarımın farklı yüzlerini görsem de bu kadar güzel bir kızla hiç tanışmadım” dedi.

Tanya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

14. olmaktan gurur duyuyorum. Yaptığım hatanın farkındaydım. Tabii ki şampiyon olmayı çok isterim. Son zamanlarda kalbini kırdıysam özür dilerim.

Benim için çok keyifli bir maceraydı. Masterchef bana çok şey kattı. Bugün itibariyle Masterchef gezim sona erdi. Elbette çok üzgünüm.

Buraya geldiğimizde gördüğümüz rüya bu değildi. Bu yıl yolculuğumun daha uzun olacağını düşündüm.

dortdivanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu